Profil Rümeysa A*** - İş de YETER

Rümeysa A***

Dijital İşler Uzmanı

Dijital işler alanında sosyal medya uzmanlığı , seo hizmeti , web sitesi yapımı gibi pek çok alanda profesyonel hizmet vermekteyim.

Uzmanın verdiği hizmetler ve seviyeleri

Web Sitesi Yapımı
100%
E-Ticaret Sitesi Yapımı
99%
Sosyal Medya Uzmanı
97%
SEO ve İçerik Yönetimi
98%
WORDPRESS Desteği
100%
Ofis Programları
80%
PHOTOSHOP
80%
Yazılım
80%

Web sitesi, e-ticaret sitesi, kurumsal site yapımı ve özgün blog sitesi yapımı için ;
bütçe, süre ve içerik belirtmeniz yeterlidir. Talep ettiğiniz zaman aralığında ihtiyacınıza uygun web sitenizi oluşturmak için şimdi benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sosyal Medya Uzmanlığı alanında ; günde en az 2 adet içerikli paylaşım olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarınızı profesyonel olarak yönetebilirim.
Photoshop ve diğer dijital hizmetler alanında ihtiyacınız olan tüm hizmetlere ulaşmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Süreç Nasıl İlerliyor?
Siparişe başladığımız zaman bize detaylı bir belge gönderiyorum. Bu belge de site de kullanacağım bilgiler bulunuyor. Siz bu bilgiler doldurup verdiğiniz de, ben bu bilgilerle isterseniz istediğiniz tema isterseniz de özgün tasarım olmak üzere sitenizi yapmaya başlıyorum.  Burada sizinle işbirliği içerisinde çalışarak tamamen isteğinize uygun hizmeti sunuyorum.

Kullanıcı Deneyimleri

Fatih A**
5/5

“Kübra hanımın web sitesi tasarımı gerçekten harika
Sadece görsel açıdan değil, aynı zamanda kullanıcı deneyimi açısından da mükemmel bir iş çıkarmış.

Galip H**
4.5/5

“E-ticaret konusunda Kübra hanımın uzmanlığı gerçekten etkileyici. Kendisi müşteri ihtiyaçlarına özen göstererek satışları artırmaya yardımcı oluyor.”

Buse F**
4.5/5

“Dijital işler uzmanı kübra hanımın yaptığı SEO çalışmaları web sitemin organik aramalarda daha fazla görünür olmasını sağladı işinin ehli biri ve profesyonelce çalışıyor”

Semih K**
3.8/5

“Kübranın SEO konusunda sağladığı hizmetler gerçekten işe yarıyor. Web sitelerinin Google arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı oluyor.”

Büşra D**
5/5

” isdeyeterdeki dijital işler uzmanı kübra hanımın yaptığı web siteleri, işletmelerin marka kimliğini doğru bir şekilde yansıtıyor. Her detayda özenli çalışması kendini belli ediyor.”

Emre Y**
5/5

“Kübra hanım ile işletmemin sosyal medya aktifliği bi hayli arttı kendisi harika bir çözüm ortağı. kendisine çok teşekkür ederim”

Zeynep Ö**
3.8/5

“Kübra, müşterilerine samimi bir yaklaşım sergiliyor. İşini severek yapıyor ve ihtiyaçlarına özen göstererek çözümler sunuyor. Tavsiye ederim”

Ali Ş**
4.5/5

“E-ticaret alanında Kübranın yaratıcı fikirleri sayesinde, işletmelerin satışlarında büyük artışlar sağlanıyor. Teşekkürler “

Ayşe D**
3.8/5

“SEO stratejileri son derece etkili. Web sitelerine  organik trafik çekiyor ve  hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı oluyor.”

Murat A**
4.5/5

“Kübra hanım müşterilerinin ihtiyaçlarına özen gösteriyor işini ciddiye alıp sonuç odaklı çalışıyor.”

Umut S**
5/5

“Sosyal medya yönetimi konusunda Kübra, markaların hedef kitleleriyle etkileşim kurmalarına yardımcı oluyor. Bu sayede markaların online varlığı daha da güçleniyor.”

Fikret A**
5/5

“Yıllardır işletmemin web sitesini başkalarına yaptırıp harcadığım zamana ve paraya üzülüyorum. Kübra hanım çok kısa bir sürede web sitemizi resmen canlandırdı teşekkürler”

Aylin T**
3.8/5

“Dijital işler uzmanı kübra hanımı tercih ettim web sitelerimi kullanıcı dostu arayüzler ve optimize edilmiş sayfaları ile ziyaretçilerimin sitelerde daha fazla zaman geçirmesini sağlıyor.”

Caner P**
4.5/5

“Kübra hanım müşterileriyle yakın bir ilişki kurarak ihtiyaçlarına tam olarak anlayıp amaca uygun web siteleri tasarlıyor. Kendisiyle çalışmak gerçekten keyifli.”

Yaşar G**
3.8/5

“Profesyonellerle çalışmak gerçekten çok güzel. Kübra hanıma e-ticaret konusunda katkılarından dolayı teşekkür ederiz iyi bir deneyimdi”

Alper B**
5/5

“Şirketimiz için Kübra artık ailemizden biri gibi, web sitemizi ve sosyal medyamızı kısacası dijital ortamda varlığımızı kendisine borçluyuz
Hızlı destek profesyonel çalışmalarıyla gerçekten çok başarılı”

Hande M**
5/5

“Kendisine butiğimin web sitesini ve sosyal medyasını emanet ettim ve sonuca gerçekten inanamadım çok yaratıcı ve özgün tasarımları var tavsiye ederim 😉 “

Kaan T**
3.8/5

“Dijital işler uzmanı kübra hanımla çalıştık gerçekten dijital ortama bi profesyonel dokunuşu şartmış onu anladım kendisinin yaptığı işlerden ve iletişiminden çok memnunuz”

Gözde G**
4.5/5

“Kübra hanım müşterileri memnuniyetini sağlayıp sonrasında işe başlıyor bu yönü beni çok etkilemişti Web sitemde gerekli bilgileri verdikten sonra işi ona emanet edip arkama yaslandım sadece”

Faik C**
3.8/5

“E ticarette cidden şirketin yükselişinde başrol oldu kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz taleplerimize hızlıca dönüş yapıp hemen destek sağlıyor teşekkür ederiz”

İş de YETER

Ödemelerinizi Kredi Kartı ile Yapabilirsiniz..

İş de YETER Türkiye'nin en güvenilir ödeme sistemlerinden birisi olan PARAM Altyapısı ile çalışmaktadır ve 128Bit üst seviye CloudFlare SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

© 1999 ‘dan Günümüze…